Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Felicita Sala Pablo warhoofd
Pablo raakt altijd alles kwijt. Op een dag zijn zijn spullen het zat om steeds vergeten te worden en besluiten ze weg te lopen. Zal het Pablo lukken om ze weer te vinden? Prentenboek met speelse illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 41 pagina's | Luitingh-Sijthoff, [Amsterdam] | 2026
Gedrukt boek
Imke Brok Teun is weer wat kwijt
Teun is vaak iets kwijt, zoals een sok of zijn gum. Als hij op het schoolplein gaat voetballen, is hij opeens iets heel belangrijks kwijt: zijn bril! Waar kan die toch zijn? Met kleurenillustraties. AVI-E3. Vanaf ca. 6 jaar.
Fictie
Nederlands | 21 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2024
Gedrukt boek
Bella Makatini Kwijt
Viv vergeet veel en is vaak wat kwijt. Ze is nieuw op school, en na haar schooldag blijkt ze haar nieuwe beker kwijt te zijn! Hoe kan dat nu? Ze gaat snel terug om te zoeken, en komt onderweg haar klasgenootjes tegen. Zal ze haar beker vinden? Met kleurenillustraties. AVI-E3. Vanaf ca. 6,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 34 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2024
Gedrukt boek